Vítáme Vás na přechodných stránkách naší britské kočičky Bereniky, kterou jsme si nechali z našeho vrhu B.
Berenika žije spolu s námi, mamkou Nessie a činčilými slečnami Beruškou a Sněhurkou na Praze 10 - Zahradním Městě.
14. 1. 2020 Přidány nové fotografie.
24. 12. 2019 Veselé vánoce a šťastný Nový rok přeje CHS DamNes Bohemia, CZ
5. 12. 2019 Dnes jsme s Berenikou navštívili pana doktora MVDr. Hriba, který ji zkontroloval cca po 2 měsících její nemocné srdíčko. Uvnitř se od minulé kontroly nic nezměnilo, ale bytní nám sice zanedbatelně, ale stále vnější strana.
11. 11. 2019 Berenika zvládla rekonvalescenci po kastraci bez jakýchkoli komplikací, rána se moc hezky zahojila a nyní ji zbývá pouze dorůst srst na jejím bříšku.
5. 10. 2019 Berenika se zotavuje z kastrace, rána se pěkně hojí, je čistá a bez známek zánětlivých změn.
27. 9. 2019 Spolu s Damianem byla na kontrole svého srdce i naše Berenika. Šelesty v jejím srdíčku neustaly. Zlepšil se však stav uvnitř srdíčka. Bohužel se zhoršil stav vnější části jejího srdíčka - začalo zbytňovat. Protože to však její stav umožnil, pan doktor MVDr. Hrib naší Bereniku vykastroval. Operace proběhla hladce a Berenice se daří dobře.
25. 8. 2019 Přidány nové fotografie.
23. 7. 2019 Dnes jsme s Berenikou a Nessie navštívili pana doktora MVDr. Hriba, nechali je preventivně zkontrolovat a naočkovat troj vakcínou Felocell CVR s platností očkování 2 roky.
23. 7. 2019 V rámci vyšetření Bereniky byl potvrzen poslechem šelest jejího srdíčka a navíc na sonografickém vyšetření zhoršení celkového stavu srdce. Byla nasazena léčba, která by měla srdíčko stabilizovat. Pokud se vše bude vyvíjet dobře, tak na konci září Berenika podstoupí kastraci a doufejme, že s námi bude jako mazlíček ještě dlouho.