Vítáme Vás na přechodných stránkách naší britské kočičky Bereniky, kterou jsme si nechali z našeho vrhu B.
Berenika žije spolu s námi, rodiči Damianem a Nessie a činčilými slečnami Beruškou a Sněhurkou na Praze 10 - Zahradním Městě.
11. 11. 2019 Berenika zvládla rekonvalescenci po kastraci bez jakýchkoli komplikací, rána se moc hezky zahojila a nyní ji zbývá pouze dorůst srst na jejím bříšku.
5. 10. 2019 Berenika se zotavuje z kastrace, rána se pěkně hojí, je čistá a bez známek zánětlivých změn.
27. 9. 2019 Spolu s Damianem byla na kontrole svého srdce i naše Berenika. Šelesty v jejím srdíčku neustaly. Zlepšil se však stav uvnitř srdíčka. Bohužel se zhoršil stav vnější části jejího srdíčka - začalo zbytňovat. Protože to však její stav umožnil, pan doktor MVDr. Hrib naší Bereniku vykastroval. Operace proběhla hladce a Berenice se daří dobře.
25. 8. 2019 Přidány nové fotografie.
23. 7. 2019 Dnes jsme s Berenikou a Nessie navštívili pana doktora MVDr. Hriba, nechali je preventivně zkontrolovat a naočkovat troj vakcínou Felocell CVR s platností očkování 2 roky.
23. 7. 2019 V rámci vyšetření Bereniky byl potvrzen poslechem šelest jejího srdíčka a navíc na sonografickém vyšetření zhoršení celkového stavu srdce. Byla nasazena léčba, která by měla srdíčko stabilizovat. Pokud se vše bude vyvíjet dobře, tak na konci září Berenika podstoupí kastraci a doufejme, že s námi bude jako mazlíček ještě dlouho. 
1. 5. 2019 Přidány nové fotografie všech našich chlupáčků a aktualizovány webové stránky.
29. 4. 2019 Dnes jsme s Berenikou navštívili pana doktora MVDr. Hriba, který ji prohlédl a provedl kontrolu jejího srdce sonografickým vyšetřením s výsledkem HCM negativní.